| Μούβ: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | τυπικό πακέτο εξαγωγής ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Περίοδος παράδοσης: | 1-30 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Αυτή η αντλία θερμότητας υψηλής θερμοκρασίας διαθέτει ισχυρές επιδόσεις και υψηλή σταθερότητα, εξασφαλίζοντας μέγιστη θερμοκρασία νερού εξόδου 75 °C-80 °C.Αυτό οφείλεται στον ειδικό του συμπιεστή αντλίας θερμότητας και στο έξυπνο σύστημα ελέγχου θερμοκρασίαςΗ εφαρμογή ενός συστήματος ελέγχου μεταβλητής συχνότητας βελτιώνει περαιτέρω τη σταθερότητα υπό υψηλές θερμοκρασίες, καθιστώντας το πιο ενεργειακά αποδοτικό και φιλικό προς το περιβάλλον.
Οι αντλίες θερμότητας υψηλής θερμοκρασίας μας μπορούν επίσης να χρησιμοποιηθούν για εφαρμογές ζεστού νερού και θέρμανσης οικιακής χρήσης.,Η έκθεση αυτή, που δημοσιεύθηκε στην Επίσημη Εφημερίδα της Ευρωπαϊκής Ένωσης, έχει ως εξής:
Χαρακτηριστικά
1Τεχνολογία συμπίεσης EVI: Χρησιμοποιεί ένα συμπίεση Copeland EVI, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική λειτουργία υπό διάφορες συνθήκες.
2Υποστηρίζει 220V-240V μονοφασική ενέργεια και 380V-415V τριφασική ενέργεια.
3- Πλήρης Προστασία Ασφάλειας: Διαθέτει θερμοκρασία, χρόνο, ροή νερού, αντιψυκτικό, προστασία ρεύματος, και λειτουργίες διακόπτη πίεσης.
4Ευέλικτη προσαρμογή: Προσφέρει επιλογές για πλήρη προσαρμογή, προσαρμογή μικρών παρτίδων και λύσεις σχεδιασμού / δειγμάτων.
5Ευρύ φάσμα εφαρμογών: Κατάλληλο για βίλες, ξενοδοχεία, εργοστάσια, νοσοκομεία και φοιτητικά διαμερίσματα.
6. Πιστοποιητικά ποιότητας: Πιστοποιημένα με CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO και SGS.
7Υψηλή ενεργειακή απόδοση: αναλογία ενεργειακής απόδοσης φτάνει το 2.52-2.56, εξοικονομώντας περίπου 70% ενέργεια σε σύγκριση με παραδοσιακούς θερμαντήρες.
Πλεονεκτήματα
1Συμπιεστήρας
Οι μεγάλες αντλίες θερμότητας χρησιμοποιούν συμπιεστές κυλίνδρων Copeland (ΗΠΑ), ενώ οι μικρές αντλίες θερμότητας χρησιμοποιούν συμπιεστές, ειδικά σχεδιασμένες για αντλίες θερμότητας με υψηλή απόδοση λειτουργίας.
2Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου
Μέσω των λειτουργιών ελέγχου του έργου, η κυκλοφοριακή αντλία, η αποζημίωση νερού, η παροχή νερού, η βοηθητική ηλεκτρική θέρμανση και το PID αυτόματο αποψύχωμα μπορούν να ελεγχθούν εύκολα.Οι χρήστες μπορούν να ορίσουν διαφορετικές παραμέτρους σύμφωνα με διαφορετικές ανάγκες του έργου και να επιτύχουν αυτοματισμό ολόκληρου του συστήματος..
3. Χωρομεταλλευτής θερμότητας σκελετού και σωλήνα
Η αντλία θερμότητας χρησιμοποιεί έναν υψηλής απόδοσης εναλλάκτη θερμότητας με κέλυφος και σωλήνα, με περιοχή ανταλλαγής θερμότητας 3,7 φορές μεγαλύτερη από αυτή των γυμνών σωλήνων.Ο μοναδικός σχεδιασμός και η συμπαγή σπειροειδή δομή του εξασφαλίζουν επαρκή ανταλλαγή θερμότητας του ψυκτικού..
4Ηλεκτρονική βαλβίδα επέκτασης.
Χρησιμοποιούμε βαλβίδες επέκτασης Sanhua και, σε συνδυασμό με το σύστημα ελέγχου της εταιρείας μας, έχουμε αναπτύξει έναν ειδικό ηλεκτρονικό ελεγκτή επέκτασης.Αυτός ο ελεγκτής χρησιμοποιεί ψηφιακή τεχνολογία για τη ρύθμιση του ψυκτικού με βάση τους παράγοντες θερμοκρασίας για την επίτευξη βέλτιστης απόδοσης ροής και υψηλότερη τιμή COP.
Προδιαγραφές
| Τύπος | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Πλευρική έξοδος αέρα | Άνεμος από τα πάνω | Άνεμος από τα πάνω | |
| Προδιαγραφές ισχύος | 220V ̇ 50Hz | 380V 3N·50Hz | 380V 3N·50Hz |
| Δυνατότητα θέρμανσης κάτω από το επίπεδο A1 κατάσταση λειτουργίας ((20) |
12kW | 20kW | 40kW |
| Η κατανάλωση ισχύος θέρμανσης υπό Α1 κατάσταση εργασίας |
40,8kW | 8.2kW | 16.2kW |
| Δυναμικότητα θέρμανσης κάτω του A2 κατάσταση εργασίας (7) |
11.5kW | 19kW | 38kW |
| Η κατανάλωση ισχύος θέρμανσης υπό Εργασιακή κατάσταση A2 |
5.3kW | 80,7 kW | 17.5kW |
| Δυνατότητα θέρμανσης κάτω του A3 κατάσταση εργασίας ((-12) |
10.5kW |
17kW | 35kW |
| Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης υπό συνθήκες λειτουργίας Α3 |
5.3kW |
8.5kW | 19kW |
| Δυναμικότητα θέρμανσης σε εργασία A4 κατάσταση ((-20) |
9kW |
15kW | 30kW |
| Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης υπό κατάσταση λειτουργίας Α4 |
5.6kW |
9.3kW | 18.5kW |
| Μέγιστο ρεύμα λειτουργίας | 40Α | 35Α | 70A |
| αποδέσμευση | 2.1m3/h | 3.5m3/h | 60,9 m3/h |
| θόρυβο | ≤ 56dB ((A) | ≤ 58dB ((A) | ≤ 60dB ((A) |
| Απώλεια πίεσης από την πλευρά του νερού | ≤ 72 kPa | ≤ 75 kPa | ≤ 75 kPa |
| Μέγεθος μονάδας ((μήκος x πλάτος x ύψος mm) | 1030 × 410 × 1390 | 860×780×1780 | 1550×780×1780 |
| ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΣΗ | DN32 (Εξαγωνικές ρώγες) | DN32 ((εξαγώνιο) Βυζιά. |
DN40 (έξαγωνός) Βυζιά. |
| Μονάδα βάρους ((kg) | 160 | 212 | 412 |
Ζητήστε Περισσότερη Βοήθεια
Η Leomon προσφέρει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες ODM και OEM, προσαρμόζοντας λύσεις στις ανάγκες σας.Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για περισσότερες πληροφορίες.
| Μούβ: | 1 |
| Price: | negotiable |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | τυπικό πακέτο εξαγωγής ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Περίοδος παράδοσης: | 1-30 εργάσιμες ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Αυτή η αντλία θερμότητας υψηλής θερμοκρασίας διαθέτει ισχυρές επιδόσεις και υψηλή σταθερότητα, εξασφαλίζοντας μέγιστη θερμοκρασία νερού εξόδου 75 °C-80 °C.Αυτό οφείλεται στον ειδικό του συμπιεστή αντλίας θερμότητας και στο έξυπνο σύστημα ελέγχου θερμοκρασίαςΗ εφαρμογή ενός συστήματος ελέγχου μεταβλητής συχνότητας βελτιώνει περαιτέρω τη σταθερότητα υπό υψηλές θερμοκρασίες, καθιστώντας το πιο ενεργειακά αποδοτικό και φιλικό προς το περιβάλλον.
Οι αντλίες θερμότητας υψηλής θερμοκρασίας μας μπορούν επίσης να χρησιμοποιηθούν για εφαρμογές ζεστού νερού και θέρμανσης οικιακής χρήσης.,Η έκθεση αυτή, που δημοσιεύθηκε στην Επίσημη Εφημερίδα της Ευρωπαϊκής Ένωσης, έχει ως εξής:
Χαρακτηριστικά
1Τεχνολογία συμπίεσης EVI: Χρησιμοποιεί ένα συμπίεση Copeland EVI, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική λειτουργία υπό διάφορες συνθήκες.
2Υποστηρίζει 220V-240V μονοφασική ενέργεια και 380V-415V τριφασική ενέργεια.
3- Πλήρης Προστασία Ασφάλειας: Διαθέτει θερμοκρασία, χρόνο, ροή νερού, αντιψυκτικό, προστασία ρεύματος, και λειτουργίες διακόπτη πίεσης.
4Ευέλικτη προσαρμογή: Προσφέρει επιλογές για πλήρη προσαρμογή, προσαρμογή μικρών παρτίδων και λύσεις σχεδιασμού / δειγμάτων.
5Ευρύ φάσμα εφαρμογών: Κατάλληλο για βίλες, ξενοδοχεία, εργοστάσια, νοσοκομεία και φοιτητικά διαμερίσματα.
6. Πιστοποιητικά ποιότητας: Πιστοποιημένα με CE, ISO9001, CCC, CB, RoHS, SASO και SGS.
7Υψηλή ενεργειακή απόδοση: αναλογία ενεργειακής απόδοσης φτάνει το 2.52-2.56, εξοικονομώντας περίπου 70% ενέργεια σε σύγκριση με παραδοσιακούς θερμαντήρες.
Πλεονεκτήματα
1Συμπιεστήρας
Οι μεγάλες αντλίες θερμότητας χρησιμοποιούν συμπιεστές κυλίνδρων Copeland (ΗΠΑ), ενώ οι μικρές αντλίες θερμότητας χρησιμοποιούν συμπιεστές, ειδικά σχεδιασμένες για αντλίες θερμότητας με υψηλή απόδοση λειτουργίας.
2Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου
Μέσω των λειτουργιών ελέγχου του έργου, η κυκλοφοριακή αντλία, η αποζημίωση νερού, η παροχή νερού, η βοηθητική ηλεκτρική θέρμανση και το PID αυτόματο αποψύχωμα μπορούν να ελεγχθούν εύκολα.Οι χρήστες μπορούν να ορίσουν διαφορετικές παραμέτρους σύμφωνα με διαφορετικές ανάγκες του έργου και να επιτύχουν αυτοματισμό ολόκληρου του συστήματος..
3. Χωρομεταλλευτής θερμότητας σκελετού και σωλήνα
Η αντλία θερμότητας χρησιμοποιεί έναν υψηλής απόδοσης εναλλάκτη θερμότητας με κέλυφος και σωλήνα, με περιοχή ανταλλαγής θερμότητας 3,7 φορές μεγαλύτερη από αυτή των γυμνών σωλήνων.Ο μοναδικός σχεδιασμός και η συμπαγή σπειροειδή δομή του εξασφαλίζουν επαρκή ανταλλαγή θερμότητας του ψυκτικού..
4Ηλεκτρονική βαλβίδα επέκτασης.
Χρησιμοποιούμε βαλβίδες επέκτασης Sanhua και, σε συνδυασμό με το σύστημα ελέγχου της εταιρείας μας, έχουμε αναπτύξει έναν ειδικό ηλεκτρονικό ελεγκτή επέκτασης.Αυτός ο ελεγκτής χρησιμοποιεί ψηφιακή τεχνολογία για τη ρύθμιση του ψυκτικού με βάση τους παράγοντες θερμοκρασίας για την επίτευξη βέλτιστης απόδοσης ροής και υψηλότερη τιμή COP.
Προδιαγραφές
| Τύπος | FKH-12I/GW | FKH-20II/GW | FKH-40II/GW |
| Πλευρική έξοδος αέρα | Άνεμος από τα πάνω | Άνεμος από τα πάνω | |
| Προδιαγραφές ισχύος | 220V ̇ 50Hz | 380V 3N·50Hz | 380V 3N·50Hz |
| Δυνατότητα θέρμανσης κάτω από το επίπεδο A1 κατάσταση λειτουργίας ((20) |
12kW | 20kW | 40kW |
| Η κατανάλωση ισχύος θέρμανσης υπό Α1 κατάσταση εργασίας |
40,8kW | 8.2kW | 16.2kW |
| Δυναμικότητα θέρμανσης κάτω του A2 κατάσταση εργασίας (7) |
11.5kW | 19kW | 38kW |
| Η κατανάλωση ισχύος θέρμανσης υπό Εργασιακή κατάσταση A2 |
5.3kW | 80,7 kW | 17.5kW |
| Δυνατότητα θέρμανσης κάτω του A3 κατάσταση εργασίας ((-12) |
10.5kW |
17kW | 35kW |
| Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης υπό συνθήκες λειτουργίας Α3 |
5.3kW |
8.5kW | 19kW |
| Δυναμικότητα θέρμανσης σε εργασία A4 κατάσταση ((-20) |
9kW |
15kW | 30kW |
| Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης υπό κατάσταση λειτουργίας Α4 |
5.6kW |
9.3kW | 18.5kW |
| Μέγιστο ρεύμα λειτουργίας | 40Α | 35Α | 70A |
| αποδέσμευση | 2.1m3/h | 3.5m3/h | 60,9 m3/h |
| θόρυβο | ≤ 56dB ((A) | ≤ 58dB ((A) | ≤ 60dB ((A) |
| Απώλεια πίεσης από την πλευρά του νερού | ≤ 72 kPa | ≤ 75 kPa | ≤ 75 kPa |
| Μέγεθος μονάδας ((μήκος x πλάτος x ύψος mm) | 1030 × 410 × 1390 | 860×780×1780 | 1550×780×1780 |
| ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΣΗ | DN32 (Εξαγωνικές ρώγες) | DN32 ((εξαγώνιο) Βυζιά. |
DN40 (έξαγωνός) Βυζιά. |
| Μονάδα βάρους ((kg) | 160 | 212 | 412 |
Ζητήστε Περισσότερη Βοήθεια
Η Leomon προσφέρει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες ODM και OEM, προσαρμόζοντας λύσεις στις ανάγκες σας.Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για περισσότερες πληροφορίες.